31 maja 2015

 

 

Dziś parafia Trójcy Świętej obchodzi doroczną uroczystość odpustową. Nie ma w naszym kościele nabożeństwa popołudniowego, zapraszamy do kościoła Świętej Trójcy na godz. 14.30.

7.00

 

Msza święta

9.00

 

Msza święta

11.00

 

Suma Odpustowa

14.30

 

Zalecki i Różaniec za Zmarłych

15.30

 

Koronka do Trójcy Świętej

16.00

 

Msza święta

 
 

 

W poniedziałek rozpoczynamy czerwiec – miesiąc poświęcony czci Serca Pana Jezusa. Na zakończenie Mszy św. będziemy odmawiać Litanię do Bożego Serca, a w piątki będą nabożeństwa.

 

We wtorek oddajemy cześć św. Józefowi. O godz. 7.30 Godzinki do św. Józefa, a po nich Msza św. za matki, ojców i nasze rodziny.

 

W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

 

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych i starszych Parafian.

 

Przypominamy o uzupełnianiu treści intencji mszalnych w kancelarii parafialnej z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.

 

Stowarzyszenie Odnowy Wsi "NASZ KOSZĘCIN" zaprasza dziś na Rynek w Koszęcinie od godz. 14.00 do 19.00 na festyn zorganizowany z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Na uczestników czeka wiele darmowych atrakcji.

 

Informujemy, że na falach „Radia-Silesia”, które ma swoją siedzibę w Zabrzu, w każdy poniedziałek nadawana jest cykliczna audycja zatytułowana „Boska Silesia”. W ramach tej audycji dokonuje się prezentacji parafii naszej diecezji. W najbliższy poniedziałek (01 czerwca) to nasza parafia zagości na antenie „Radia-Silesia”. Początek audycji o godz. 21.00. Zapraszamy do słuchania. Radio nadaje na fali 96,2. Można także słuchać tego radia ze strony internetowej: http://silesia.fm

 

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na naszą parafię. W przyszłą niedzielę kolekta na Diecezję i Seminarium Duchowne, a do puszek ogólnopolska zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Informujemy, że na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu zebraliśmy 1600 zł, a na Światowe Dni Młodzieży – 830 zł.

 

Informujemy, że ofiary na remonty i inwestycje można także wpłacać na konto parafialne.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Koszęcin

73 8288 0004 2000 0000 0909 0001

 

Modlitewna intencja różańcowa:

 

Za dzieci.