MSZE ŚWIĘTE

OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU – w kaplicy

PIĄTEK, SOBOTA I NIEDZIELA – w kościele

28 września 2014

26 niedziela zwykła w ciągu roku

Zapraszamy dziś o godz. 16.00 na Nieszpory.

 

Panie gotowe do pomocy w sprzątaniu kościoła prosimy w tym tygodniu w czwartek o godz. 19.00, aby obchody pierwszego piątku mogły odbyć się w kościele.

 

W środę pierwszy dzień października – miesiąca różańcowego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nabożeństwa różańcowe będą w: niedziele o godz. 16.00, od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, a w soboty o godz. 8.30.

 

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty oraz do modlitwy w wyznaczonych na te dni intencjach. W piątek i sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych i starszych Parafian.

 

W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz.: od 8.30 do 17.15. Prosimy o podjęcie dyżurów przy Panu Jezusie – lista jest dostępna pod chórem.

 

Uczniów zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 18.00.

 

W sobotę przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Po porannej Mszy św. i różańcu będzie możliwość uczczenia relikwii św. Franciszka.

 

Przypominamy o uzupełnianiu treści intencji mszalnych w kancelarii parafialnej z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

 

W zakrystii można nabywać kalendarze na rok przyszły przygotowane przez „Gościa Niedzielnego”. Kalendarze ze św. Janem Pawłem II w cenie 5 złotych.

 

W dalszym ciągu zbieramy makulaturę na studnię w Sudanie (najbliższa zbiórka w sobotę 25 października). Więcej o akcji TUTAJ.

 

Chór Mieszany „Lutnia” zaprasza w sobotę, 04 października o godz. 16.00 do Domu Kultury w Koszęcinie na koncert z okazji 95 rocznicy utworzenia chóru.

 

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na Stolicę Apostolską. W przyszłą niedzielę kolekta na Diecezję i Seminarium Duchowne.

 

Informujemy, że ofiary na ogrzewanie można także wpłacać na konto parafialne umieszczając w tytule przelewu: OGRZEWANIE.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Koszęcin

73 8288 0004 2000 0000 0909 0001

 

Modlitewna intencja różańcowa:

 

Za kleryka Jakuba rozpoczynającego

formację w seminarium w Obrze.