MSZE ŚWIĘTE

 

OD 21 DO 23 LISTOPADA

– w kościele

 

OD 24 DO 26 LISTOPADA

– w kaplicy

 

OD 27 LISTOPADA

– w kościele

Zapraszamy dziś o godz. 16.00 na nabożeństwo do Chrystusa Króla.

 

W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane od poniedziałku do środy w kaplicy; od czwartku w kościele. W poniedziałek i wtorek trzeba jeszcze dokonać ostatnich prac malarskich przy ławkach. Zapraszam Panów gotowych do pomocy. Panie prosimy o posprzątanie kościoła w środę o godz. 18.00 (dziękujemy tym, które pracowały w ubiegły czwartek).

 

W ramach stałych godzin kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na rok przyszły. Przy zapisie dokonujemy tylko rezerwacji, a treść intencji będziemy uzupełniać później.

 

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w godz.: od 7.30 do 8.00 oraz od 16.00 do 17.00. W piątek o godz. 7.30 zapraszamy na Godzinki do Serca Pana Jezusa. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Uczniów zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 17.00.

 

Kandydaci do Bierzmowania mają spotkanie we wtorek o godz. 17.45.

 

Przypominamy o uzupełnianiu treści intencji mszalnych w kancelarii parafialnej z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

 

W dalszym ciągu zbieramy makulaturę na studnię w Sudanie. Najbliższa zbiórka w nadchodzącą sobotę 29 listopada w godzinach od 10.00 do 12.00 za kościołem.

 

Rodziców dzieci, które w poprzednich latach przystąpiły do Pierwszej Komunii św., a chcących oddać komunijne stroje na potrzeby innych, prosimy o przyniesienie ich do zakrystii.

 

W tym tygodniu można zabrać z drzewka ustawionego w kaplicy Matki Bożej serduszko z danymi dziecka, dla którego przygotowujemy paczkę z okazji dnia św. Mikołaja.

 

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny pierwszą niedzielą Adwentu. Więcej informacji na temat tegorocznego Adwentu w naszej parafii znajdziesz TUTAJ.

 

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na naszą parafię oraz za dar złożony do puszek na „Caritas” parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na naszą Parafię.

 

Informujemy, że ofiary na ogrzewanie można także wpłacać na konto parafialne umieszczając w tytule przelewu: OGRZEWANIE.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Koszęcin

73 8288 0004 2000 0000 0909 0001

 

Modlitewna intencja różańcowa:

 

O dobre przeżycie nadchodzącego Adwentu.