27 niedziela zwykła w ciągu roku

 

04 października 2015

 

Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Harmonogram nabożeństw znajdziesz TUTAJ.

 

Na przyszły rok – 2016, przygotowaliśmy nasz parafialny kalendarz. Zawiera on zdjęcia z naszego kościoła, a także kalendarium czekających nas wydarzeń. Zachęcamy, by w każdym domu się znalazł, a także, by trafił do wszystkich tych, którzy żyją dziś poza Koszęcinem, a czują się z naszą parafią związani. Kalendarz w cenie 10 zł można nabywać w zakrystii i kancelarii.

 

Zapraszamy dziś o godz. 16.00 na nabożeństwo różańcowe. Przed nim, o godz. 15.15, spotkanie modlitewne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

 

We wtorek modlimy się za nasze rodziny za wstawiennictwem św. Józefa. O godz. 7.30 Godzinki, a po nich Msza święta.

 

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. od 7.30 do 8.00.

 

Uczniów zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 18.00. Obowiązkowo uczestniczą w niej uczniowie klasy drugiej gimnazjum, którzy po Mszy św. mają spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania.

 

Przypominamy o uzupełnianiu treści intencji mszalnych w kancelarii parafialnej z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.

 

Najbliższa zbiórka makulatury w sobotę 24 października.

 

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na Diecezję i Seminarium Duchowne oraz za dar złożony do puszek na diecezjalną i parafialną „Caritas”. W przyszłą niedzielę kolekta na remontu i inwestycje, a do puszek zbiórka na stypendia dla młodzieży w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” z okazji Dnia Papieskiego.

 

Informujemy, że ofiary na remonty i inwestycje można także wpłacać na konto parafialne.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Koszęcin

73 8288 0004 2000 0000 0909 0001

 

Modlitewna intencja różańcowa:

 

Za papieża Franciszka.